MŪSŲ PRADŽIA

DingoM – lietuviškas prekės ženklas, kuriantis kuprines, rankines ir kitus aksesuarus, gimęs 2015 metais. Jis atsirado dėl to, kad norėjome atrasti produktą, kuris neštų minimalizmą ir simbolizuotų Lietuvą. Kiekvienas mūsų gaminys - meilės Lietuvos gamtai ir istorijai išraiška, kurioje klasika susijungia su paprastumu ir modernumu. Norėdami perteikti mūsų protėvių tradicijas, didžiąją dalį fotosesijų rengiame senoje autentiškoje kaimo sodyboje.

KODĖL ŠUO DINGAS?

DingoM logotipas simbolizuoja grynaveislį nykstantį Australijos šunį dingą (dingo) – laukinį ir nenuspėjamą, bet susikoncentravusiu į tikslą ir pasiruošusiu iššūkiams. Manoma, kad šie šunys vieninteliai likę grynakraujai priešistorinių naminių šunų palikuonys. Simboliška, kad pirmoji mūsų kolekcija buvo skirta Australijai. Kiekvieną iš vėlesnių kolekcijų skyrėme kažkuriam kitam pasaulio kampeliui.

KAM MES KURIAME

Mūsų gaminiai skirti visiems žmonėms, kurie ieško kokybiškų, patvarių, ilgaamžių odos aksesuarų kasdieniniam naudojimui. Norime parodyti, kad mūsų gaminiai yra universalūs - puikiai dera tiek moderniuose, tiek klasikiniuose deriniuose, tinka įvairiems metų laikams, todėl juos renkasi įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonės.

IŠ KUR SEMIAMĖS ĮKVĖPIMO

Dingom įkvėpimas - atšiauri lietuviška gamta, todėl mūsų kūriniuose vyrauja gamtos spalvos ir matiškumas. Stengiamės akcentuoti natūralios odos grožį, todėl savo gaminių neapkrauname papildomomis detalėmis.

DingoM rankinės ir kiti gaminiai gimsta nedidelėje studijoje Vilniaus centre. Jos gaminamos išskirtinai tik rankomis patyrusių, mylinčių savo darbą meistrių. Kodėl rankinė atsiranda būtent tokia, galima kalbėti turbūt daug, nes nėra vieno faktoriaus, ar taisyklės, kurie nulemtų vieną ar kitą modelį. Ilgiausiai, ko gero, trunka idėjų brandinimas ir nešiojimas galvoje. Nemažą įtaką padaro klientų pageidavimai. Kartu stebime ir mados tendencijas, į kurias mūsų produkcija labai įtaiko šiuo laikotarpiu. Subrandinta idėja “guldoma” ant popieriaus, eskizai keliauja pas meistres, kartu tobuliname, diskutuojame, aptariame konstrukcijas, odas, detales, furnitūrą, įvertiname gamybos kaštus ir likusį darbą jau atlieka jos – braižo lekalus, gamina bandomuosius modelius, kurie, jei reikia, dar patobulinami, prieš keliaujant į fotosesijas ir parduotuves.

KAIP GIMSTA DINGOM PRODUKTAI?

APIE ŽALIAVAS

Nemaža dalis dingoM rankinių gaminamos iš „crazy horse“ tipo odos, kuri vertinama dėl savo tvirtumo, atsparumo ir ilgaamžiškumo. Ši oda turi natūralių patamsėjimų ar pašviesėjimų, įvairių brūkšnelių ir pan., todėl rankinė, pagaminta iš šios odos, galima sakyti, yra vienetinė, nes antros išmargintos tokiu pačiu raštu, greičiausiai nerastume. Tiesa, kam nepatinka tos žymės, jas lengvai galima panaikinti įvairų odai skirtų priemonių pagalba. Tačiau nemaža dalis mūsų klientų šią odą renkasi būtent dėl tų individualių žymių. Be to, tai turbūt vienintelė odos rūšis, kuri laikui bėgant darosi vis gražesnė. Kruopščiai atrenkame kiekvieną odą, kurią naudosime rankinių gamybai, dažniausiai renkamės Italijos ir Lietuvos odos gamintojus ir tiekėjus. Naudojame aukštos kokybės Italijos gamintojų metalines detales, dažniausiai tai žalvario, juodos ar sidabro spalvos metalinė furnitūra. Renkamės YKK užtrauktukus, kurie visame pasaulyje žinomi kaip stiprių ir patikimų užtrauktukų gamintojai.

KLIENTAI GALI PRISIDĖTI PRIE RANKINIŲ GAMYBOS

DingoM išsiskiria tuo, kad sudaro galimybę pirkėjams patiems prisidėti prie rankinių komplektavimo. Rankinės gali būti užsakomos su pamušalu arba be jo, galima pasirinkti norimą užsegimą. Siūlome didelį spalvų pasirinkimą. Jei pirkėjai turi ypatingų pageidavimų – kitokios spalvos, rankenos, dydžio, papildomos kišenės ar pan. - stengiamasi juos įgyvendinti ir pritaikyti esamam modeliui.