Apie mus

Apie mus

2015 - 05 - 04 'Lietuvos ryto' priede 'Stilius' apie mus:

„Lietuviško dizaino padangėje – nauji vardai. Rankines kuriančios seserys Vaida ir Indrė pristato naują prekės ženklą „DingoM“.

„Idėja kurti rankines kilo maždaug prieš metus, bet į dienos šviesą išlindome tik prieš mėnesį.

Mūsų tikslas – kurti odines minimalistines ir kokybiškas rankines – tokias, kad jas nešiojantys asmenys, nesvarbu, vyrai tai ar moterys, jaustųsi išskirtiniais ir stilingais. Rankinė neturi būti tik mažytis aksesuaras – ji gali būti pagrindinė ašis, apie kurią būtų formuojamas stilius. Tokias rankines ir siekiame kurti. Privalu pabrėžti, kad mūsų silpnybė – matinė oda“, – pasakojo kūrėjos.

„DingoM“ logotipas susijęs su laukiniu Australijos šunimi dingu – šiek tiek laukiniu ir nenuspėjamu, bet kartu susikoncentravusiu ties tikslu bei pasiruošusiu iššūkiams ir ieškojimams.

Pirmoji seserų kolekcija gavo „Australijos“ vardą: visų rankinių pavadinimai vienaip ar kitaip siejasi su šia unikalia šalimi.

„Ateityje žadame toli nenukrypti nuo paprastumo ir minimalistinio stiliaus. Kaip kažkada pasakė Coco Chanel, paprastume slypi tikroji elegancija“, – įsitikinusios „DingoM“ įkūrėjos.“

http://stilius.lrytas.lt/mano-stilius/lietuviskos-rankines-dingom-ikveptos-australisko-paprastumo.htm

 

Šioje kategorijoje nėra prekių.